Par mums

Kā jau daudzi labi stāsti mūsējais sākās pie skaisti klāta galda.

Mēs, Madara un Kārlis , esam radījuši ģimenes uzņēmumu “MADA RIGA” un ražojam lokāldelikateses, kuras iecienījuši jau neskaitāmi klienti, liekot tās gan ikdienas, gan svētku galdā.

Visi mūsu produkti ir roku darbs, izgatavoti no augstākās kvalitātes sastāvdaļām. Katrs produkts ir roku darbs un tiek gatavots ar mīlestību, lai garšotu mums pašiem un citiem gardēžiem. Tas nav nekas sarežģīts, galvenais – LAI IR GARŠĪGI!

Mums patīk ceļot un iedvesmoties no citu valstu kulinārijas tradīcijām – šādi ir radušās daudzas idejas mūsu receptēm. “MADA RIGA”produktus var rasksturot kā lokāldelikateses ar vietām eksotisku piesitienu!

Lai gan uzņēmumā darbojamies divatā, tas netraucē zīmolam uzņemt apgriezienus un priecēt arvien jaunus klientus – Par ko mums ir paties gandarījums.

Kvalitatīvs ēdiens kā prieka un baudas avots

Par mums

Madara Batarāga

Ir šefpavāre ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Strādājot vairākos populāros Latvijas restorānos, ir guvusi neatsveramu pieredzi, lai ēdienam piešķirtu neaizmirstamu garšu un tas būtu vienkārši izcils. Visas delikates Madara gatavo tikai pēc savām receptēm, lai garša ir tieši tada kā viņa ir iecerējusi.

Kārlis Ekbaums

Ir nevainojams pārdevējs un rūdīts gardēdis. Kārlis lieliski saprotas ar cilvēkiem – uzņēmumā nodarbojas ar mārketinga lietām, kā arī ir gatavs mesties eksperimentos, lai kopā ar Madaru radītu jaunus superproduktus. Kārlis ar savām orģinālajām idejām lieliski papildina Madaras plašo kulinārijas pieredzi un kopā viņi rada ko patiesi īpašu.

Mūsu piedāvājums